0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

E dashura e Liam Payne zbulon se ka manifestuar për marrëdhënien e saj me këngëtarin që në moshën 10-vjeç

Kate Cassidy, e cila po shijon një lidhje romantike me anëtarin e One Direction për më shumës e një vit, ka dhënë prova se ajo e ka dashur Liam që kur ishte 10-vjeç.

Unë jam manifestuesja më e mirë dhe do ju tregoj përse”, ka thënë ajo në një video të publikuar më 13 nëntor në rrjetin social TikTok.

“E kam vizatuar këtë kur kam qenë vetëm 10-vjeç”, shprehet Kate, e cila tregon një vizatim të një djali me një këmishë të bardhë dhe xhinse, mbi të cilin ka shkruar ‘Liam’.

Kate më pas ka shkuar tek dhoma e gjumit të fëmijërisë, ku ka vizatuar pikërisht këtë dhe tregon Liam teksa është i shtrirë në krevatin e saj ngjyrë rozë.

“Kujdes se çfarë dëshirash keni”, dëgjohet të thotë Kate, e cila e përqafon Liam dhe qeshin së bashku.

Ndërkohë që Kate mendon se lidhja e saj me Liam është për shkak të manifestimit, duket qartë që çifti ka një kimi mes tij.

Liam 30-vjeç bëri publike marrëdhënien e tij me Kate në tetorin e vitit 2022, ku u fotografuan në një festë Halloween-i pas ndarjes së tij me Maya Henry.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit