17.5 C
New York
Sunday, June 16, 2024

Buy now

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti, shfaq figurën mbresëlënëse me bikini të zeza

- Advertisement -

Vittoria Ceretti dukej sensacionale në një sërë fotografish nga arratisja e saj ekzotike të hënën.

Modelja italiane, 25 vjeçe, e cila është në lidhje me aktorin Leonardo DiCaprio, 49 vjeç, tregoi figurën e saj mahnitëse me bikini të zeza.

Ajo ka aksesuar me syze blu, ndërsa ka pozuar për fotografinë e mrekullueshme të rrjeteve sociale në një plazh piktoresk.

Karriera e modelimit të Vittoria-s nisi në moshën 14-vjeçare kur ajo hyri në konkursin “Elite Model Look” si një shaka.

Që atëherë ajo ka ecur në 400 shfaqje të modës dhe ka zbukuruar kopertinën e revistës ndërkombëtare “Vogue” 23 herë.

Kjo vjen pasi Leo ndezi thashethemet e fejesës me Vittoria, kur ajo ndezi një unazë në një gisht të rëndësishëm muajin e kaluar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit