28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

E cilësoi si deputeten më seksi të Kuvendit, Duda Balje ka një mesazh për Milaim Zekën

- Advertisement -

Ish-deputeti Milaim Zeka, jo rrallë herë ka shfrytëzuar hapësirën mediale për të përmendur deputeten e SDU-së, Duda Balje.

Zeka e kishte cilësuar Duda Baljen dhe Vlora Çitakun si deputetet më seksi të Kuvendit të Kosovës.

Në anën tjetër, në një intervistë relaksusese për lajmi.net, deputetja Duda Balje ka pasur një mesazh për Zekën.

E pyetur se çfarë mesazhi do t’i jepte Zekës për vitin 2022, Balje i ka uruar shumë buzëqeshje gjatë tërë vitit.

“I dashur Milaim, sa herë që më përmend mua buzëqesh, të uroj shumë buzëqeshje ty dhe vetes në vitin 2022”, ka thënë ajo.

Tutje, Balje ka thënë se merr komplimente nga shumica e deputetëve në Kuvendin e Kosovës, teksa ka folur edhe për kujtimet e saj për vitin 2021.

Më poshtë gjeni intervistën e plotë të lajmi.net me deputeten Duda Balje:

Lajmi.net: Kujtimi më i mirë dhe më i keq gjatë vitit 2021?

Duda Balje: Kujtimi më i mirë për këtë vit është dalja në pyllin e fqinjit tim, gëzimi i parë pas koronavirusit. Më e keqja nga të gjitha, kur kam mësuar se nëna ime ka Covid 19.

Lajmi.net: Cili është hobi dhe fobia juaj?

Duda Balje: Hobi: bërja e ëmbëlsirave, fobia: lartësia, frika nga lartësitë!

Lajmi.net: Cili është këngëtari/ja juaj i preferuar?

Duda Balje: Kohët e fundit Yll Limani.

Lajmi.net: Çfarë vlerësoni më së shumti tek vetja dhe cili është kompleksi juaj?

Duda Balje: E vlerësoj faktin që jam apatike, nuk kam komplekse!

Lajmi.net: A ka diçka për të cilën jeni penduar ose “iu ka mbetur pikë” në jetë?

Duda Balje: Gjithmonë do të më mungojë fakti që nuk jam kirurge.

Lajmi.net: Komplimenti më i bukur që keni marrë dhe më i keqi?

Duda Balje: Komplimenti më i mirë: Nuk kam takuar kurrë një person të gatshëm dhe të ndjeshëm. Komplimenti më i keq: Jeni shumë më e bukur kur nuk qeshni.

Lajmi.net: Ish-deputeti Milaim Zeka ju përmend shpesh në intervista, çfarë mesazhi do t’i jepnit atij për vitin 2022?

Duda Balje: I dashur Milaim, sa herë që më përmend mua buzëqesh, të uroj shumë buzëqeshje ty dhe vetes në vitin 2022.

Lajmi.net: Nga cili deputet merrni më së shumti komplimente?

Duda Balje: Nga shumica! 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit