10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Dyshohet për mashtrim, policia kërkon bashkëpunim për identifikimin e të dyshuarit

- Advertisement -

Policia e Kosovës ka njoftuar se kërkon bashkëpunim me qytetarët për identifikimin e personit, i cili dyshohet se është përfshirë në mashtrim.

“Kërkesë për bashkëpunim – identifikim të personit të dyshuar

Njësiti i hetimeve të stacionit të Graqanicës, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personit që shihet në fotografi.

I dyshuari kërkohet për përfshirje veprën Mashtrim.

Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit apo vendodhjes së tij kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192.”

pixel

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit