28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

“Duhet të merreni me OnlyFans…”, Kylie Jenner kritikohet për bikinit e saj!

- Advertisement -

Për pak ditë Kylie Jenner nxjerr në treg bikinit e koleksionit të saj të ri nga “KHY”. E dimë tashmë se modelja kryesore e koleksioneve të saj si të veshjeve ashtu edhe të produkteve kozmetike është vetë ajo. Së fundmi Kylie ka publikuar disa foto, ku ka reklamuar një nga bikinit e koleksionit të ri, foto të cilat u komentuar dhe u gjykuan shumë nga fansat në rrjete sociale.

Sipas tyre rrobat e banjës që Kylie ka reklamuar ishin 3 masa më të vogla se masa e trupit të saj dhe për këtë ka ekspozuar më shumë nga pjesët e trupit. Madje disa prej komentuesve i kanë shkruar se do të mfitonte më shumë para nëse do të merre me OnlyFans.

Pse ajo ka veshur sytjena tre madhësi më të vogël?

Duhet të merrni OnlyFans, do të bënit një pasuri me këtë përmbajtje.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit