9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Dua vazhdon me poza provokative edhe në Vitin e Ri

- Advertisement -

Këngëtarja Dua Lipa është duke pushuar me familje në St. Barts, e duket se këngëtarja e ka nisur Vitin e Ri aty ku e la, me poza super të nxehta për fansat e saj

2021-ta ishte një vit i suksesshëm për Dua Lipa.

Një çmim Grammy dhe dy çmime të tjera Brit Awards ishin disa nga sukseset e saj të vitit që lamë pas, pa harruar këtu majat e toplistave ku Dua dominoi me hitet e saj pothuajse tërë vitin.

Tashmë këngëtarja ka vendosur që ta shijojë pushimet e saj, por jo më në krah te të dashurit të saj, Anwar Hadid, që me gjasë do të jetë vetëm një ish i saj tashmë.

Ajo është parë sot në një fotosesion tepër provokative, derisa ka bërë poza seksi me një fustan seksi në rërën e St. Barts.

Para se të shkonte në pushime, Dua kishte bërë një pushim të shkurtër edhe me disa shoqe të saj në Soho.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit