-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri, shkëmbejnë puthje në rrugët e Los Angelos

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Callum Turner janë shfaqur rrugëve të Los Angelos.

Ata janë parë duke shkëmbyer puthje në buzë.

Këngëtarja e hitit “One Kiss” dhe aktori britanik, u panë duke përqafuar dhe buzëqeshur ndërsa morën kafe dhe bënë disa blerje.

Çifti dukej shumë i lumtur dhe po shijon fazat e para të lidhjes së tij.

Si një kavalier i vërtetë, Callum kishte hedhur krahun mbi shpatullat e Duas dhe mbante çantat e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit