11.3 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Dua Lipa dhe i dashuri i saj bashkë në Paris (Foto)

- Advertisement -

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Callum Turner janë parë bashkë në Paris.

Ata fillimisht morën pjesë në eventin e Yves Saint Laurent me prindërit e këngëtares, Anesa dhe Dukagjin Lipa

Pas eventit, Dua dhe Callum shkuan drejt një klubi nate i quajtur Silencio.

Ata dukeshin shumë të dashuruar teksa kanë hyrë dorë për dore brenda.

dua lipa callum turner party night paris015026475

dua lipa callum turner party night paris015026475

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit