21.3 C
New York
Monday, May 27, 2024

Buy now

Donika Kadaj tregon se për çfarë ua pa hairin kaçurrelave

- Advertisement -

Donika Kadaj-Bujupi, ka treguar në emisionin festiv të T7, “Festë në T7”, se për çfarë ua ka parë hairin flokëve të saj kaçurrela.

“Njerëzit më mbajnë në mend, po edhe diçka ka, ia kom pa hairin kur kisha nevojë me fsheh diçka…e din vetë”, tha ajo duke qeshur.

Gjithashtu, ajo zbuloi edhe një detaj nga periudha kur ishte në burg.

Këtë dhe të tjera mund t’i kuptoni në videon më poshtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit