25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Donaldi me deklaratë të fortë: Nëse fiton Iliri, unë do vrasë veten

- Advertisement -

Të gjithë e dinë tashmë se marrëdhënia e Ilirit me Donaldin nuk është aspak e mirë.

Rivaliteti mes tyre po shtohet sa më shumë i afrohen finales, ndërsa përsa i përket “marrëdhënies” së tyre, ajo është tensionuar akoma dhe më shumë ditët e fundit.

Ishte Einxhel ajo që tha se Iliri mund të fitojë BBV teksa tha “ta gëzojë çmimin” dhe se “nuk i plas fare.”

Donaldi nga ana tjetër nuk mendonte aspak si Einxheli, madje tha se “do vriste veten”, nëse kjo do ndodhte.

Pjesë nga biseda:

Einxhel: Nuk po më plas fare.

Donaldi: I thua ti ta gëzojë çmimin atij?!

Einxhel: Po le ta gëzojë mo!

Donaldi: Unë do vrisja veten!

Einxhel: Po fare, fare o vëlla.

Donald Veshaj bëhet pjesë e “Big Brother Vip”

Donaldi: Po o vëlla do vrisja veten.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit