29.5 C
New York
Monday, July 15, 2024

Buy now

Donaldi emri më i kërkuar në ‘Google’, kaq ndjekës fitoi në instagram falë BBV

- Advertisement -

Donald Veshaj është aktori shqiptar i cili po pëlqehet shumë brenda BBV.

Pavarsisht situatës me Beatrixën dhe Borën, aktori vazhdon të mbetet një nga të pëlqyerit e publikut.

Gjatë natës së sotme vëllai i madh iu ka treguar banorëve se si po i shikojnë të tjerët jashtë banorët, kush po pëlqehet më shumë nga jashtë.

Si emri më i kërkuar ka rezoltuar Donaldi, i cili po ashtu ka përfituar shumë ndjekës në instagram.

Gati 60 mijë ndjekës më shumë fitoi Donaldi falë BBV, gjë që e gëzoi shumë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit