28.3 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Don Xhoni publikon bashkëpunimin e ri (Video)

- Advertisement -

Reperi i njohur, Don Xhoni ka sjell bashkëpunimin me reperin e e njohur, Gzuz.

“Kokaina 2.0”, titullohet kënga e tyre e re.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga vet Don Xhoni dhe Gzuz.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit