-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

“Doli për një fjalë” – Edona, Blerando dhe Miss Rose komentojnë largimin e Yllit (Video)

Edona, Blerando dhe Miss Rose kanë komentuar lojën e Santianës, ku sipas Edonës Santiana ka shpëtuar shkaku i fjalës që ia ka thënë Ylli.

Mirëpo Blerando nuk e ka besuar që Ylli ka dalur shkaku i asaj fjale edhe Miss Rose ka dhënë mendimin e saj rreth Santianës dhe Yllit.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit