29.5 C
New York
Monday, July 15, 2024

Buy now

Doktori i Listës Guxo e lë pacientin nën anestezion dhe bën ‘selfie’ me kolegët

- Advertisement -

Deputeti i Listës Guxo, që është neurokirurg me profesion Haxhi Avdyli ka publikuar një fotografi aspak të hijshme duke shkelur  rregullat e etikës në sallën e operacionit.

Mjeku deputet ka shfrytëzuar një moment gjatë operacionit për të realizuar një fotografi ‘selfie’ nga salla e operacionit, derisa shihet se pacienti është në anestezion.

Derisa Avdyli dhe kolegët e tij pozojnë para operacionit, në sallë shihet edhe pacienti të cilin po e bëjnë gati për operim.

Pacienti shihet duke marrë anestezionin para operimit

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit