1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

“Do ta vrisja veten” Donaldi bën deklaratën e fortë për Ilirin

Marrëdhënia mes Ilirit dhe Donaldit ka qenë një nga më të komentuarat dhe të tensionuarat të këtij edicioni të “Big Brother”.

Pas spektaklit të natës së martë, gjërat mes tyre janë bërë edhe më të komplikuara dhe deklaratat e forta nuk kanë munguar.

E tillë ka qenë edhe një deklaratë e bërë nga Donaldi. Disa nga banorët, po diskutonin fitoren e Ilirit dhe Einxhel u shpreh se do i thoshte “ta gëzojë çmimin” dhe se “nuk i plas fare.”

Donaldi nga ana tjetër nuk mendonte aspak si Einxheli, madje tha se “do vriste veten”, nëse kjo do ndodhte.

Pjesë nga biseda:

Einxhel: Nuk po më plas fare.

Donaldi: I thua ti ta gëzojë çmimin atij?!

Einxhel: Po le ta gëzojë mo!

Donaldi: Unë do vrisja veten!

Einxhel: Po fare, fare o vëlla.

Donaldi: Po o vëlla do vrisja veten

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit