16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Djali i Sean “Diddy” akuzohet për sulm seksual

- Advertisement -

Christian Combs, djali i reperit, producentit dhe biznesmenit Sean “Diddy” Combs, akuzohet për sulm seksual në një padi të re që përmend të dy personat.

Padia prej 31 faqesh u ngrit në Gjykatën e Lartë të Los Anxhelosit të enjten, sipas një avokati të paditësit, Grace O’Marcaigh.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit