28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Dj Geek, Ya Nina dhe Ledri Vula pritet të publikojnë një bashkëpunim (Video)

- Advertisement -

Një bashkëpunim i ri pritet t’i bashkohet skenës së shoubizit vendor.

Për këtë verë me një këngë po vijnë Dj Geek,  Ya Nina dhe Ledri Vula.

Projekti i tyre quhet “Çka i bone?” dhe pritet të publikohet të mërkurën nga ora 18:00.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit