11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Ditëlindja e 30-të: Georgina Rodriguez mahnit me linjat trupore nga ishujt Maldive

Influencuesja dhe ylli i rrjeteve sociale, Georgina Rodriguez, ka festuar ditën e djeshme (e shtunë) ditëlindjen.

E lindur më 27 janar të vitit 1994, bukuroshja nga Argjentina ka mbushur plot 30 vjet.

Me këtë rast, modelja ka zgjedhur që këtë vit të festojë me familjen në ishujt Maldive.

Foto: Screenshot/Instagram

Marrë parasysh që shquhet për fizikun atraktiv dhe format e bujshme, Georgina nuk ka munguar me disa poza në rrjete sociale.

E njëjta është shfaqur në bikini duke vënë në pah linjat e mrekullueshme trupore.

Foto: Screenshot/Instagram

“E bekuar, e lumtur. 30”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

Në një fotografi tjetër, Rodriguez shihet të ketë kaluar përvjetorin me familjet dhe personat e dashur.
Ata kanë bashkë dy fëmijë, ndërkohë që Cristiano Ronaldo ka edhe tre të tjerë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit