2.1 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Dikur dhe sot, Alma Bektashi vetëm po rinohet

Alma Bektashi është një nga artistet që i rezistoi kohës, duke qenë në qendër të vëmendjes gjithë kohën.

Për Almën siç duket vitet janë vetëm numra, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka bërë një ndryshim drastik edhe në dukjen e saj fizike.

Po iu pëlqen Alma si duket sot apo dikur?

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit