25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Digjet një banesë në Mitrovicë

- Advertisement -

Para pak minutash ka marrë flakë një banesë në rrugën “Ferat Dragaj” në Mitrovicë.

Sipas dëshmitarëve, zjarri ka kapluar gjithë banesën dhe janë në rrezik edhe banesat e tjera, raporton media lokale në Mitrovicë, Jepi Zë.

Siç shihet nga pamjet, zjarri ka marrë përmasa të mëdha, ndërkohë që nuk dihen shkaqet.

Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po mundohen ta fikin zjarrin.

https://m.facebook.com/jepize02/videos/1078779289627692/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit