-0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Digjet “Burger King” në Prishtinë, s’ka të lënduar

Është përfshirë nga zjarri lokali i “Burger King” që ndodhet te kompleks “Ramiz Sadiku” në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar ekipet e Policisë dhe Zjarrfikësve.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Përfaqësues të biznesit nuk kanë pranuar të falsin para kamerës veç se kanë thanë se për çdo informatë mund tu drejtohemi me e-mail.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit