9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Dhunohet një grua në Malishevë, Policia: I dyshuari dhe viktima dyshohet se janë me probleme psikike

- Advertisement -

Një grua në Malishevë ka raportuar se është dhunuar seksualisht nga një i dyshuar.

Policia njofton se i dyshuari dhe viktima dyshohet se janë me probleme psikike.

Viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

“DHUNIM- Malishevë / 16.03.2024-NN. Viktima femër kosovare ka raportuar se është dhunuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari dhe viktima dyshohet se janë me probleme psikike. Me vendim të prokurorit viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit