28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Dhunohet një e mitur në Mitrovicë

- Advertisement -

Një vajzë e mitur është dhunuar në Mitrovicë.

Rastin në polici e ka lajmëruar nëna e viktimës e cila ka thënë se ajo është dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar.

“Më datë 30.12.2021 ankuesja  femër kosovar e ka njoftuar se i dyshuari mashkull kosovar  ka dhunuar vajzën e saj te moshës se mitur. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë,

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit