10.1 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Dërgohet në strehimore një 12-vjeçare, u sulmua fizikisht nga nëna dhe njerku i saj

Një 12-vjeçare ka raportuar në polici së është sulmuar fizikisht nga nëna dhe njerku i saj në Ferizaj.

Siç njofton policia të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, ndërsa viktima në strehimore.

“Ferizaj 13.11.2023 – 13:00. Viktima femër (12 vjeç) ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga nëna e saj dhe njerku i saj. Viktima është dërguar në strehimore. Me vendim të prokurorit, të dyshuarat janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit