10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Deputetja e VV-së lavdëron Dejona Mihalin: Vizioni i saj na ka sjellë te 51 përqindëshi

- Advertisement -

Mirlinda Sadiku-Tishukaj, deputete e VV-së, i ka replikuar deputetit të PDK-së, Ardian Kastratit, në lidhje me akuzat nda Dejona Mihalit e ministres Arbërie Nagavci për “krim të organizuar”.

Deputetja e PDK-së e ka lavdëruar Mihalin, duke thënë se PDK-ja ka zili që VV-ja ka “një kapacitet të tillë”.

Tutje, ajo ka vlerësuar se vizioni i Mihalti e ka sjellë VV-në te 51 përqindëshi.

“E si duket PDK-ja na ka zili që kemi një kapacitet të tillë si Dejona Mihali. E cila ka qenë shefe e shtabit bashkë me Besnik Bislimin. Dhe pikërisht idetë dhe vizioni i saj na kanë sjellë te 51 përqindëshi. Prandaj nuk është e mirë një gjë e tillë që e bëni. Na e keni edhe ju LDK-ja, se ju jeni mbetë sa dy ekipe të volejbollit, as lojtarë rezervë nuk keni…”, ka thënë deputetja e LVV-së.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit