-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Deputeti gjerman: Vuçiqi është pengesa më e madhe e Serbisë për të hyrë në BE

“Ne dëshirojmë që Serbia të bëhet anëtare e Bashkimit Evropian dhe kushtet për atë hyrje janë mjaft të qarta dhe pengesa më e madhe për përmbushjen e këtyre kushteve është pikërisht presidenti Aleksandër Vuçiq”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit