21.4 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Deputeti Berisha i çon fotografi gjatë seancës, Time Kadrijaj plot buzëqeshje kur i vjen mesazhi

Deputeti Hisen Berisha sot gjatë seancës së Kuvendit është parë duke i bërë foto kolegës së tij Time Kadrinaj.

Ky moment u kap nga kamerat e pranishme në Kuvend.

Ndërsa fotot e bëra, Berisha ia dërgoi menjëherë deputetes, Kadrija.

Ndërsa Kadrijajt duket se i kanë pëlqyer fotot e bëra nga Berisha.

Hisen Berisha i bën foto Time Kadrijajt dhe ia dërgon, ajo ia kthen me buzëqeshje, shikojeni momentin nga Kuvendi

Hisen Berisha i bën foto Time Kadrijajt dhe ia dërgon, ajo ia kthen me buzëqeshje, shikojeni momentin nga Kuvendi#T7

Posted by T7+ on Thursday, September 14, 2023

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit