10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Deklarohet Mbappe për spekulimet në Real Madrid

- Advertisement -

Futbollisti Kylian Mbappe për herë të parë është deklaruar për transferimin në Real Madrid.

Mbappe i ka mohuar të gjitha spekulimet për nënshkrimin e një kontrate me madrilienët.

“Unë ende nuk kam njoftuar asgjë për të ardhmen time … pasi nuk kam asgjë për të njoftuar në këtë fazë, asnjë të re”, u shpreh Mbappe.

“Gjithmonë kam thënë që kur të kem diçka për t’ju thënë dhe njoftuar, do të vij të flas dhe ta bëj si burrë”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit