24.8 C
New York
Friday, May 24, 2024

Buy now

Debati mes Eglës dhe Ilnisës kalon në ofendime të rënda: “ Je krevati dopio i Big-ut”

- Advertisement -

Ilnisa dhe Egla kanë pasur një debat mjaft të ashpër orët e para të mëngjesit të sotëm, debat që në fakt nuk dihet s’i ka nisur, por me gjasë e ka zanafillën nga dinamikat e fundit në shtëpinë e “BBVIP”.

Kështu, teksa ishin në dhomën e gjumit, pranë krevatit të Eglës, biseda mes vajzave mund të themi që ka degraduar, duke përfunduar në ofendime të rënda, me ose pa nënkuptim.

Pjesë nga biseda:

Egla: S’di ku të ha dhe ku të djeg. S’ke turp, nënë e një vajze të rritur, flet mbrapa krahëve për seksin e grave të tjera. O krevati dopio e Big-ut shkoj bëj ndonjë ohh aty dhe mbylle sqepin.

Ilnisa: Ohhh ( Ironizon)

Egla: Se po çmendesh ndoshta, del nëpër komshinj me fol për seks! Dashuria të zbukuron, nuk të bën gore.

Ilnisa: Për modele si ty. Kthehu nga ana tjetër, o copë mishi…

Egla: Copë mishi e syve që të pëlcasin.

Ilnisa: Debile..

Egla: Debile mashkull, ti je burrë mi. S’po të shkrin dot as ai.

Ilnisa: Hajde të të puth një çikë.

Egla: O zgavër që nuk të mbush asgjë (Mos më prek) Mos më prek mi o burrë, o zgavër njerëzore. Vjen erë e ndyrë kur afrohesh ti, vjen era ndyrësirë..

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit