21.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

David e padit kompaninë e fitnesit të Mark Wahlberg për 10 milionë dollarë

- Advertisement -

Kompania e pronarit të Inter Miamit, David Beckham, ‘DB Ventures Ltd’, ka paditur kompaninë e fitnesit të Mark Wahlberg për një total prej 10 milionë dollarësh.

Siç raporton The Sun, Beckham ishte mashtruar nga Wahlberg.

Beckham kishte një marrëveshje me ‘F45 Training’, një kompani në të cilën aktori Mark Wahlberg ka 36% të aksioneve dhe është drejtor.

Menjëherë pas kësaj, aksionet ranë dhe David Beckham, i cili promovonte kompaninë në rrjetet sociale, mbeti pa marrë 10 milionë dollarët, që kishte rënë dakord me Mark Wahlberg.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit