25.5 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Dardani dhe Azet vijnë me një super bashkëpunim (Video)

- Advertisement -

Këngëtarët shqiptarë, Dardan dhe Azet, të cilët veprojnë dhe jetojnë në Gjermani kanë bashkuar zërat, e na sollën një super bashkëpunim.

“Pa mu”, titullohet kënga e dy artistëve, ku edhe klipin e kanë gjiruar në Kosovë.

Ndërkaq kënga u direktua nga Jakub Rzucidlo.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit