25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Dagz përlotet kur e uron për vitin e ri live ‘vëllai’ i tij Pm

- Advertisement -

Teksa ndodhet në studion e Big Brother VIP, Pm ëshë lidhur live me banorët.

Ai ka uruar të gjithë për Vitin e Ri, derisa Dagz shpërtheu në lot.

Ai tha se nuk përmbahet dot dhe i vie keq që la Pm vetëm kur u eliminuan.

Dagz as nuk mundi të flasë sic duhet pasi përjetoi momente shumë të forta.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit