31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Dafina dhe Ylli ‘trazojnë’ rrjetin, pozojnë dorë për dore

- Advertisement -

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri përmes një postimi në Instagram, ka trazuar rrjetin.

Kjo për faktin se ka publikuar një foto, ku shihen duart e saj dhe të Yll Limanit, të kapura.

A janë dyshja gati edhe për një bashkëpunim të radhës?

Mbetet të shihet…

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit