16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Çitaku: Gati për zgjedhje, Hamza kryeministri i ardhshëm i Kosovës

- Advertisement -

Nënkryetarja e PDK-së Vlora Çitaku ka reaguar pas takimit Kurti-Krasniqi, nga ku liderët e partive, folën për zgjedhje të reja.

Çitaku ka shkruar se janë “gati për zgjedhje”, dhe se “Bedri Hamza, kryeministri i ardhshëm i Koosvës”.

Postimi i plotë:

Gati për zgjedhje.

Bedri Hamza, kryeministri i ardhshmëm i Kosovës

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit