31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Çikat e Kosovës pësojnë humbjen nga kroatet

- Advertisement -

Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave, ka pësuar humbje ndaj Kroacisë në ndeshjen e katërt kualifikuese për Euro 2025, e zhvilluar sonte në Karlovac.

“Dardanet” humbën me rezultat 2:0.

Vashat e Kosovës, janë pjesë e Grupit B4 dhe ende nuk e kanë fituar asnjë pikë.

Dy ndeshjet e fundit do t’i luajë kundër Ukrainës dhe Wellsit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit