10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Ciara e kujton ditën kur u takuar me burrin e saj për herë të parë

- Advertisement -

Këngëtarja Ciara po e  feston dashurinë.

Të martën, këngëtarja ndau një postim për të shënuar ditën kur u takua me burrin e saj, Russell Wilson.

“26.03.. dita që u takuam nëntë vjet më parë dhe përgjithmonë do të mbetet një nga ditët më të mira të jetës sime. Të dua shumë,” shkruhej në mbishkrimin e Ciarës së bashku me një foto të saj duke mbajtur një buqetë të madhe me tullumbace të kuqe me zemër.

Këngëtarja pati të veshur një kostum të zi që e bënte të dukej elegante, shkruan People.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit