8.1 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Chelsea kthen sytë kah Olmoja i Lepzigut

- Advertisement -

Chelsea i ka hapur bisedimet me RB Leipzigun për mesfushorin e tyre, Dani Olmo.

Spanjolli shihet si zëvendësus potencial i Conor Gallagherit dhe Raheem Sterlingut që priten të largohen gjatë verës, sipas Football Transfers.

Olmoja luan te klubi gjerman që nga viti 2020 kur ishte transferuar nga Dinamo e Zagrebit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit