0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Çfarë po ndodh mes Lumbardhit dhe Kaderit?

Lumbardhi dhe Kaderi kanë qëndruar afër njëri-tjetrit.

Lumbardhi tha se “nuk po e besoj qe e kemi një personazh të ri”.

Ajo i tha se “a po të duket sikur dhjetë vite me më njoft”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit