8.1 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Çfarë ndodhi? Sara dhe Bardhi marrin vendimin e papritur

- Advertisement -

Sara dhe Bardhi kanë qenë vëmendja kryesore e showbizit shqiptar përgjatë këtyre ditëve, sidomos pas daljes së papritur të Bardhit nga formati i ‘BBV3’.

Mëngjesin e sotëm, Sara ka bërë një njoftim për të gjithë ndjeksit e saj dhe jo vetëm, në Instastory.

 

 

Duke folur në emër të saj dhe të Bardhit, pasi ky i fundit nuk ka akses në Instagram, Sara shkruan: Për shkak të rëndesës emocionale të situatave të fundit, sidomos pasi janë përfshirë dhe familjet, duam t’ju lajmërojmë se nuk do të jemi sonte të pranishëm në Prime!’

NA

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit