2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Çfarë ndodhi mes çiftit në BBV? Sara ia thotë në sy Bardhit: Më ke prishur punë

Gjatë një bisede mes Sarës dhe Bardhit në orët e para të mëngjesit Sara i thotë Bardhit që ka ndikuar për keq në lojën e saj. Ajo i kërkon atij që t’i kundërshtojë fjalët që po thotë, por Bardhi nuk jep asnjë koment në lidhje me këtë gjë.

Sara: Sepse dhe ti vetë e di që shumicën e rasteve ose më ke prishur punë ose më ke shpërqendruar.

Bardhi: E sigurt?

Sara: Mos ma kthe me pyetje më kundërshto me fakte. Unë dua të më kundërshtosh me fakte, unë dua të më lësh keq tani, dua të më nxjerrësh bllof. Më nxirr bllof.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit