4 C
New York
Sunday, February 25, 2024

Buy now

Çfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Xhulianen? (Video)

Rep-artisti i njohur Mozzik shihet nën shoqërinë e modeles Xhuliana Nura.

Mirëpo kjo nuk ishte rastësi, arsyeja qe i bëri bashkë ishte sepse modelja ishte në një nga koncertet e reperit.

Teksa në prapaskena filmohet nga një ndjekës qe Xhuliana kishte ripostuar në llogarinë e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit