7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Çfarë i bëri bashkë Luiz Ejllin dhe Santianën e BBVK?

Luiz Ejlli është fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP Albania” dhe padyshim njëri nga emrat më senzacional të mediave rozë.

Ejlli, pas fitores e gjallëroj edhe karrierën e tij muzikore, duke sjell këngë të shoqëruara me videoklipe.

Në një nga këngët e fundit, pjesë e videoklipit ishte edhe modelja nga Gjakova, Santiana Maloku, saktësisht tek kënga “Amaneti”.

Santiana është pjesë e edicioni të dytë të “Big Brother VIP Kosova”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit