11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Çfarë i bëri bashkë Gresën dhe Getinjon?

Modelja e njohur Gresa Hoti është tejet aktive në mediat sociale duke ndarë momente nga jeta e saj.

Ajo ka publikuar një video ku shihet teksa i troket në veturë Getinjos.

Se cila është arsyeja që Gresa dhe Getinjo janë takuar mund të dinë vetëm ata të dy.

Kujtojmë se ata kishin një raport të mirë edhe për gjatë qëndrimit në ‘Big Brother VIP Kosova1’.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit