30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Celine Dion zbulon se ajo pothuajse kishte vdekur në një moment të jetës së saj

- Advertisement -

Celine Dion do të flasë për betejën e saj shëndetësore në një dokumentar të ardhshëm.

Pak para publikimit të dokumentarit, një intervistë e re me Hoda Kotb do të debutojë në NBC.

Në këtë intervistë u zbulua se këngëtarja pothuajse vdiq në një moment, mes betejës së saj një vit e ngjsymë me “Sindromën e Njeriut të ngurtë”, një çrregullim i rrallë neurologjik.

“Ishte aq tronditëse për mua dhe prekëse, sa nuk mund ta besoja atë që ata ishin në gjendje të kapnin në atë dokumentar”, tha Hoda.

“Celine Dion në një moment, ajo tani është shumë më mirë, por në një moment ajo pothuajse vdiq, gjë që thotë ajo”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit