23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Butrint Imeri në fillimet e tij – sa femra të estradës ka pasur aso kohe?

- Advertisement -

Kësisoj, po të kthehemi në retrospektivë do gjejmë një intervistë të famshme të Butrint Imerit dhënë për Prive para më shumë se 6 vjetësh.

Intervista që tanimë numëron mbi 1 milion klikime në YouTube, solli Butrintin e ri në moshë në fillimet e karrierës së tij.

Sa femra të estradës ka pasur ai aso kohe? Çfarë pasurie posedonte ai aso kohe? Kur do të martohet? – përgjigjet e këtyre pyetjeve, si dhe detaje të tjera, i gjeni përmes videos në materialin e mëposhtëm.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit