4 C
New York
Sunday, February 25, 2024

Buy now

Buta njofton se po bëhet baba për herë të parë, publikon foto

Reperi i njohur nga Ferizaj, Buta ka njoftuar se po bëhet baba.

Betim Januzaj (emri i vërtetë i reperit) ka publikuar fotografi me bashkëshoren në Instagram, duke bërë të ditur kështu se partnerja e tij është shtatzënë.

Ndryshe, reperi Buta i dha fund beqarisë gjatë vitit 2021.

Ai dhe partnerja e tij, Fjolla Ramadani, e bënë të ditur lajmin përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram gjatë muajit shtator 2021.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit