10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Bujar Osmani i fton për Iftar të gjithë kandidatët për president të Maqedonisë së Veriut

- Advertisement -

Bujar Osmani, kandidati i BDI-së për president në Maqedoni të Veriut, i ka ftuar për Iftar të gjithë kandidatët e tjerë.

Ai, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se pret të bashkëbisedojnë dhe të dakordohen për një fushatë pozitive.

“Në ditën kur presim konfirmimin e kandidaturave tona për postin e presidentit të Republikë së Maqedonisë së Veriut, i ftoj kandidatët Stevo Pendarovski, Gordana Siljanovska-Davkova, Arben Taravari dhe Maksim Dimitrievski në iftar të përbashkët që nën frymën e këtij muaji të shenjtë të bashkëbisedojmë dhe dakordohemi për një fushatë pozitive, konstruktive dhe për një garë idesh për një president evropian”, ka thënë Osmani.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit