11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Buci fotografohet me vjehrrin, flitet edhe për televizionat e thyer

Buci është një nga ish banorët më të komentuar në “Big Brother VIP Kosova”.

Loja e tij në shou ka ngjallur mjaftë diskutime si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë më të famshme.

Bashkë me të, u bënë protagonist edhe e fejuara dhe vjehrri, pasi këtij të fundit ju lakua emri në takimin mes Bucit dhe Verones, ku doli edhe çështja e thyerjes së televiziorëve, shkruan “Kosovarja”.

Verona, ka postuar një fotografi të Bucit dhe babait të saj, e mbishkrimi është mjaftë intetesant.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit