25.5 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

“Bravo Albin, bravo kryeministër”: Tomë Gashi del me disa vargje për Kurtin

- Advertisement -

Avokati i Lëvizjes Vetëvendosje, Tomë Gashi ka shkruar disa fjalë për kryeministrin Albin Kurti, pas një postimi të këtij të fundit në rrjetin social Facebook.

“Bravo Albin, bravo Kryeministër” – ka thënë Gashi.

Tutje, ai ka shprehur keqardhje pse Kurti nuk ka qenë kryeministër gjatë vitit 2013 e 2015, pasi që sipas tij, Kosova do të ishte ndryshe.

Postimi i plotë:

Bravo Albin/ Bravo Kryeminister

Mekat qe nuk te kemi pas Kryeminister ne 2013 dhe 2015

Me ty Kosova ndryshe ish kane

Serbin ne pune te brendshme mu perzi nuk e kishe lan.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit