1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Bora Zemani shpallet ‘Moderatorja më e mirë e vitit 2021’ në sondazhe, ky është reagimi i saj

Trekëndëshi i krijuar mes Borës, Donaldit dhe Beatrixës, ka bërë bujë të madhe në media.

Nga gjithë ky mes, mbështetje të jashtëzakonshme mori Bora.

E tash kur erdhi fundi i vitit, janë hapur sondazhe ku duhet votuar për moderatoren e vitit.

Moderatorja e vitit është shpallur Bora duke lënë pas Arbana Osmanin.

Bora nuk ka hezituar ti hedh këto sondazhe në storjet e saj ku ka shkruar: Pa fund e lumtur.

Ajo nga gjithë situata e krijuar ka arritur të fitojë shumë ndjekës në instagram, madje ajo ka marrur mbështetje të jashtëzakonshme edhe nga shumë personazhe publike.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit